DJ i perkusista na wesele pomorskie - Dj na wesele pomorskie

Dj na wesele pomorskie
For English
press here
Für Deutsch
bitte hier drücken
MENU
Przejdź do treści
Muzycy do DJ'a
Jako dodatkową atrakcję podczas uroczystości oferujemy Państwu występy perkusisty. Połączenie muzyki mechanicznej z grą na żywo na perkusji akustycznej tworzy bardzo energetyczną mieszankę taneczną oraz wrażenie prawdziwego koncertu.

Perkusje akustyczne, którymi dysponujemy to w pełni profesjonalne instrumenty muzyczne wykonane z drewna klonowego, natomiast talerze perkusyjne używane w naszych zestawach to w pełni zawodowe czynele renomowanych firm. Wszystko to razem odpowiednio oświetlone i nagłośnione sprawia niezapomniane wrażenia ze wspólnie przeżytych chwil.
Paweł - Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studiował również na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wibrafonu jazzowego. Specjalista od instrumentów: perkusja oraz wibrafon. Od roku 2010 związany z zespołem legendy polskiego big beatu Bernarda Dornowskiego (ex Czerwone Gitary). Współpracował m.in.: z wokalistką jazzową Urszulą Dudziak, Leszkiem Dranickim, Waldemarem Malickim, Tomaszem Olszewskim. Współpracuje z wieloma solistami i zespołami polskiej sceny muzycznej oraz orkiestrami teatralnymi, kameralnymi i symfonicznymi.
Perkusista na wesele pomorskie
Perkusista na wesele pomorskie
Wróć do spisu treści