DJ i perkusista na wesele pomorskie - Dj na wesele pomorskie

For English
press here
Für Deutsch
bitte hier drücken
MENU
Przejdź do treści
Jako dodatkową atrakcję podczas uroczystości oferujemy Państwu występy perkusisty. Połączenie muzyki mechanicznej z grą na żywo na perkusji akustycznej tworzy bardzo energetyczną mieszankę taneczną oraz wrażenie prawdziwego koncertu.

Perkusje akustyczne, którymi dysponujemy to w pełni profesjonalne instrumenty muzyczne wykonane z drewna klonowego, natomiast talerze perkusyjne używane w naszych zestawach to w pełni zawodowe czynele renomowanych firm. Wszystko to razem odpowiednio oświetlone i nagłośnione sprawia niezapomniane wrażenia ze wspólnie przeżytych chwil.
Paweł - Absolwent Wydziału Instrumentalnego Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studiował również na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wibrafonu jazzowego. Specjalista od instrumentów: perkusja oraz wibrafon. Od roku 2010 związany z zespołem legendy polskiego big beatu Bernarda Dornowskiego (ex Czerwone Gitary). Współpracował m.in.: z wokalistką jazzową Urszulą Dudziak, Leszkiem Dranickim, Waldemarem Malickim, Tomaszem Olszewskim. Współpracuje z wieloma solistami i zespołami polskiej sceny muzycznej oraz orkiestrami teatralnymi, kameralnymi i symfonicznymi.
Wróć do spisu treści